ART / Oil paintings / Oil painting 10302025
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Anne-Lie Larsson Ljung (b. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm,
OIL PAINTING, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, Swedish painter, born 1957.
700
SEK 500
Monday April 11 2016
at 20:11:40
6/4 20:53:41
Anne-Lie Larsson Ljung
Read more about Anne-Lie Larsson Ljung